Ogarnij Się Salon Kosmetyczny w Tychach

"Naszą motywacją jest Twoje zadowolenie!"

Jesteś tutaj: Zabiegi Oczyszczania Twarzy | Profesjonalna Kosmetyka | Tychy

Zabiegi Oczyszczania Twarzy | Profesjonalna Kosmetyka | Tychy

Zabiegi twarzy oczyszczą, odmłodzą i ujędrnią Twoją skórę twarzy, szyi i dekoltu

oczyszczanie twarzy Tychyfot 1. kosmetyka twarzy

Jesień i zima to wyjątkową pora w kosmetyce. Jest to okres w którym Panie szczególną uwagę przykładają do pielęgnacji skóry twarzy i najbliższych okolic. Po słonecznym lecie skóra jest wiotka i odwodniona - wymaga pielęgnacji. Część zabiegów kosmetycznych twarzy jest niewskazana w tym okresie z powodu promieniowania UV które jest czynnikiem drażniącym skórę. Jesień to czas w którym słońce nie jest tak intesnywne, a mróz jeszcze nie doskwiera. To idealny moment abyś zadbała o skórę.

Zabiegi twarzy jakie polecamy to:

Mikrodermabrazja diamentowa - zabieg kosmetyczny który skutecznie zredukuje zaskórniki, zmniejszy łojotok oraz przebarwienia na skórze twarzy, szyi i dekoltu. Polega na ścieraniu warstw zrogowaciałego naskórka za pomocą głowic diamentowych.

Mezoterapia mikroigłowa / dermaroller - odmłodzi i zregeneruję skórę Twojej twarzy, szyi i dekoltu. Podczas zabiegu dochodzi do kontrolowanego nakłucia naskórka i skóry właściwej. Następuje aktywacja czynnika wzrostu który odpowiada za regenerację skóry, produkcję kolagenu typu I oraz innych składników macierzy międzykomórkowej. Zabieg jest zupełnie bezpieczny, bezbolesny oraz nie powoduje nadwrażliwości na słońce - może być stosowany przez cały rok.

Peeling chemiczny - kwas migdałowy, salicylowy, glikolowy dobierany w zależności od cery i/lub problemu skórnego. Złuszczy naskórek, zredukuje przebarwienia i rozstępy skóry. Stosowany jako profilaktyka starzenia się skóry. Idealny na wiosnę i jesień. Kwas migdałowy można stosować cały rok.

Peeling kawitacyjny - zabieg polega na wibracji ultradźwiękowej wzbogaconej o mikromasaż wspomagający krążenie krwi. Wygładza skórę, usuwa sebum z porów, zaskórniki i bakterie, które często są odpowiedzialne za powstawanie wyprysków. Peeling kawitacyjny nawilża, zmiękcza oraz oczyszcza skórę.

Oczyszczanie twarzy manualne - jest to zabieg łączony. Redukuje z zaskórników, prosaków oraz zredukuje wykwity. Polega na wstępnym oczyszczeniu peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją i dokładnym oczyszczeniu manualnym. Możliwe jest połączenie z wcześniej dobranym peelingiem chemicznym (kwasem) w celu maksymalizacji efektów.

Zabiegi twarzy Tychyfot 2. kosmetyki do zabiegów twarzy

Wasza kosmetyczka

Gabinet kosmetyczny =Ogarnij Się= w Tychach

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl