Szukasz profesjonalnej kosmetyczki? Chcesz świetnie wykonanego manicure? Dobrze trafiłaś!

Jesteś tutaj: O nas

O nas

Gabinet kosmetyczny =Ogarnij Się= w Tychach stawia na profesjonalizm oraz zadowolenie klienta! 

Najwyższą jakość usług uzyskujemy przez ciągłe doskonalenie i szkolenie. Kierunkowe wykształcenie z zakresu kosmetyki i masażu, wieloletnie doświadczenie oraz liczne kursy pozwalają naszej kosmetyczce być na bieżąco z najnowszymi trendami w kosmetyce.

W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi twarzy, przedłużanie rzęs, lifting rzęs metodą Elleebana One Shot Lash Lift, manicure hybrydowy, żelowy oraz pedicure hybrydowy. Oferta obejmuje zabiegi twarzy oraz okolic takie jak oczyszczanie manualne, mikrodermabrazję diamentową, peeling kawitacyjny, mezoterapię mikroigłową (dermaroller) oraz peeling chemiczny.

Zabiegi przeprowadzane są na renomowanych markach kosmetyków i lakierów takich jak Victoria Vynn, Arkana oraz NeoNail. Korzystamy z zupełnie nowej wysokiej jakości aparatury.

Priorytetem w naszej firmie jest higiena dlatego wszystkie narzędzia sterylizowane są w nowoczesnym autoklawie, a część z nich jest użytkowana tylko jednorazowo. Jeśli szukasz profesjonalnie wykonanej usługi, doświadczonej kosmetyczki w Tychach to zapraszamy do Ogarnij Się.

Naszą motywacją jest Twoje zadowolenie!

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl