Ogarnij Się Salon Kosmetyczny w Tychach

"Naszą motywacją jest Twoje zadowolenie!"

Jesteś tutaj: Oferta Przedłużanie Rzęs

Przedłużanie Rzęs Tychy

to zabieg dla Pań które chcą uzyskać wyraziste i hipnotyzujące spojrzenie. Stylizacja pozwoli mocno wydłużyć i zagęścić Twoje rzęsy. Zabieg polegaja na precyzyjnej aplikacji sztucznego odpowiednika do naturalnej rzęsy. W naszym salonie można go wykonać metodą 1:1, 2:1 lub 3:1 - oznacza ilość użytego odpowiednika rzęsy do jednej naturalnej co wpływa na zagęszczenie rzęs. Efekt utrzymuje się ok. 3-4 tygodni. Po tym czasie należy wykonać uzupełnienie. Czas trwania - 2 godziny.

Metoda 1:1 (1D) - podstawowy zabieg przedłużania rzęs w którym jednen sztuczny odpowiednik aplikowany jest do jednej naturalnej rzęsy. W efekcie rzęsy są dłuższe i grubsze przy tym wciąż wyglądając bardzo naturalnie.

Metoda 2:1 (2D) - metoda 2D jest pierwszym poziomem zagęszczenia rzęs. Dwa sztuczne odpowiedniki aplikowane są do jednej naturalnej rzesy. W efekcie zabiegu rzęsy są dłuższe i zagęszczone.

przedłużanie rzęs 2:1 tychy
fot 1. przedłużanie rzęs 2:1

Metoda 3:1 (3D) - zagęszczenie przy tej stylizacji jest jeszcze bardziej wyraźne. Trzy sztuczne odpowiedniki aplikowane są do jednej naturalnej rzesy. Po aplikacji rzęsy są długie i jednocześnie bardzo zagęszczone.

przedłużanie rzęs 3:1 tychyfot 2. przedłużanie rzęs 3:1

Przedłużanie rzęs cena:

przedłużanie 1:1 130,00 PLN
przedłużanie / zagęszczanie 2:1 140,00 PLN
przedłużanie / zagęszczanie 3:1 150,00 PLN

zadzwoń i umów wizytę: 514-706-300

lub napisz na naszym FB: OgarnijSieTychy (klik)

Na umówiony zabieg zapraszamy do =Ogarnij Się= na al. Piłsudskiego 19H w Tychach

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl