Szukasz profesjonalnej kosmetyczki? Chcesz świetnie wykonanego manicure? Dobrze trafiłaś!

Jesteś tutaj: Cennik Twarz i okolice

Zabiegi twarzy i okolic

Przyjdź i odbierz swoją wizytówkę promocyjną!
Uzyskaj stały rabat -15% na wszystkie zabiegi twarzy

ZABIEGI TWARZY

Oczyszczanie twarzy manualne

Zabieg twarzy który oczyści Twoją skórę z zaskórników prosaków oraz zredukuje wykwity. Polega na wstępnym oczyszczeniu peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją i dokładnym oczyszczeniu manualnym. Podczas zabiegu skóra jest dezynfekowana prądami D’Arsonvala oraz łagodzona maską. W celu maksymalizacji efektów zabieg można połączyć z kwasami.

czas trwania - 1,5 godz.

oczyszczanie manualne 100,00 85,00 PLN 
PROMOCJA
oczyszczanie manualne
+ kwasy
140,00 119,00 PLN
PROMOCJA

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg dzięki któremu skutecznie zredukujesz zaskórniki, zmniejszysz łojotok oraz przebarwienia na skórze twarzy, szyi i dekoltu. Zalecany przy wielu problemach skórnych w tym trądziku pospolitym, bliznach potrądzikowych, rozszerzonych porach, przebarwieniach, bliznach, rozstępach i wielu innych. Polega na ścieraniu warstw zrogowaciałego naskórka za pomocą głowic diamentowych co wpływa na stymulację wzrostu nowych komórek oraz odnowę włókien kolagenowych.

czas trwania – 1-1,5 godz.

twarz 90,00 76,50 PLN
PROMOCJA
twarz i szyja 120.00 102,00 PLN
PROMOCJA
twarz, szyja i dekolt 150,00 PLN 127,50 PLN
PROMOCJA

*do każdej mikrodermabrazji dodatkowo serum i maska algowa

Peeling kawitacyjny

Za pomocą peelingu kawitacyjnego Twoja skóra zostanie dokładnie oczyszczona. Zabieg polega na wibracji ultradźwiękowej wzbogaconej o mikromasaż wspomagający krążenie krwi. Zabieg wygładza skórę, usuwa sebum z porów oraz zaskórniki i bakterie, które często są odpowiedzialne za powstawanie wyprysków. Peeling kawitacyjny nawilża oraz zmiękcza skórę.

czas trwania -  1 godz.

twarz 60,00 51,00 PLN
PROMOCJA
twarz, szyja i dekoltu 80,00 68,00 PLN
PROMOCJA

*do każdego peelingu kawitacyjnego dodatkowo serum i maska algowa

Mezoterapia mikroigłowa / Dermaroller

Mezoterapia mikroigłowa odmłodzi i zregeneruję Twoją skórę twarzy, szyi i dekoltu. Podczas zabiegu dochodzi do kontrolowanego mikronakłucia naskórka i skóry właściwej i aktywacji czynnika wzrostu odpowiedzialnego za regenerację skóry, produkcję kolagenu typu I oraz innych składników macierzy międzykomórkowej. Proces regeneracji skóry i syntezy nowego kolagenu trwa nawet do kilku tygodni po wykonaniu zabiegu! Zabieg jest zupełnie bezpieczny i bezbolesny oraz nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok.

czas trwania – 1 godz.

twarz 120,00 102,00 PLN
PROMOCJA
twarz, szyja, dekolt 150,00 127,50 PLN
PROMOCJA 

*do każdego dermarollera ampułka z serum

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl