Ogarnij Się Salon Kosmetyczny w Tychach

"Naszą motywacją jest Twoje zadowolenie!"

Jesteś tutaj: Cennik Kosmetyka Twarzy

Kosmetyka Twarzy Tychy

Mezoterapia Mikroigłowa / Dermaroller

Uniwersalny zabieg który odmłodzi i zregeneruję skórę Twojej twarzy, szyi i dekoltu. Podczas zabiegu dochodzi do kontrolowanego nakłucia naskórka i skóry właściwej. Następuje aktywacja czynnika wzrostu który odpowiada za regenerację skóry, produkcję kolagenu typu I oraz innych składników macierzy międzykomórkowej. Zabieg jest zupełnie bezpieczny, bezbolesny oraz nie powoduje nadwrażliwości na słońce - może być stosowany przez cały rok. Czas trwania – 1 godz.

Mezoterapia twarzy Tychy

twarz 120,00 PLN
twarz, szyja, dekolt 150,00 PLN

Oczyszczanie Manualne Twarzy

Zabieg twarzy który oczyści Twoją skórę z zaskórników, prosaków oraz zredukuje wykwity. Polega na wstępnym oczyszczeniu peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją i dokładnym oczyszczeniu manualnym. Podczas zabiegu skóra jest dezynfekowana prądami D’Arsonvala, łagodzona maską oraz delikatnie masowana. Możliwe jest połączenie z wcześniej dobranym peelingiem chemicznym w celu maksymalizacji efektów. Czas trwania - 1,5 godz.

oczyszczanie manualne 100,00 PLN
oczyszczanie manualne
+ peeling chemiczny
140,00 PLN

Mikrodermabrazja Diamentowa 

Dzięki Mikrodermabrazji Diamentowej skutecznie zredukujesz zaskórniki, zmniejszysz łojotok oraz przebarwienia na skórze twarzy, szyi i dekoltu. Zalecany przy wielu problemach skórnych jak trądzik pospolity, bliznach potrądzikowych, rozszerzonych porach, przebarwieniach, bliznach, rozstępach i wielu innych. Polega na ścieraniu warstw zrogowaciałego naskórka za pomocą głowic diamentowych co wpływa na stymulację wzrostu nowych komórek oraz odnowę włókien kolagenowych. Czas trwania – 1-1,5 godz.

twarz 90,00 PLN
twarz i szyja 120,00 PLN
twarz, szyja i dekolt 150,00 PLN

Peeling kawitacyjny 

Za pomocą Peelingu Kawitacyjnego Twoja skóra zostanie dokładnie oczyszczona. Zabieg polega na wibracji ultradźwiękowej wzbogaconej o mikromasaż wspomagający krążenie krwi. Wygładza skórę, usuwa sebum z porów oraz zaskórniki i bakterie, które często są odpowiedzialne za powstawanie wyprysków. Peeling kawitacyjny nawilży oraz zmiękczy Twóją skórę. Czas trwania - 1 godz.

Peeling kawitacyjny Tychy

twarz 60,00 PLN
twarz, szyja i dekoltu 80,00 PLN

Depilacja Woskiem

Polega na umiejętnym usunięcie włosu razem z cebulką za pomocą płynnego wosku. Nastepnie przylepiony do niego  Zabieg daje bardzo dobre i natychmiastowe efekty trwające od 2 do 5 tygodni (w zależności od szybkości wzrostu włosa)

wąsik 15,00 PLN
broda 15,00 PLN

Masaż Twarzy 

Kojący masaż twarzy rozluźni spięte mięśnie oraz ujędrni Twoją skórę!

masaż twarzy 40,00 PLN
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl